Kurumsal

Bula İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Teknolojideki son inovasyonları yakından takip eden ve ülkemize gelişen inovasyonların ışığında inşaat teknolojilerinin en yenilerinin getirilmesini arzulayan bir şirkettir.

İstanbul’da yer alan Bula İnşaat, kurulduğu günden itibaren kendini sürekli olarak yenilemeyi ve geliştirmeyi hedeflemiştir. Profesyonellik ve dürüstlüğü ön planda tutmuş ve müşteri odaklı hizmet sunmaya kendini adamıştır.

Güçlü ekibiyle müşterilerinin arzularına hizmet etmekten gurur duymaktadır. Kazandığı tecrübelerin ışığında, proje kalitesini ve işleyiş sürecinin hızlılığını mükemmel bir biçimde kanıtlamıştır.

Bireysel ve kurumsal olmak üzere bütün müşterilerden gelen istekleri standartlara uygun şekilde projelerine yansıtan bir şirket olan Bula İnşaat, bilimsel ve güvenilir planlamaları ile en iyi çözümleri üretmek üzere çalışmaktadır.

Bula İnşaat, müşterilerinin isteği dahilinde yürüttüğü bütün projeleri disiplinli bir şekilde zamanında tamamlamayı ve hızlı olduğu kadar kaliteli bir şekilde işini sürdürmeyi kendine ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Bula İnşaat güvenilir, kaliteli bir şirket olmayı amaç edinmiştir. Yaratıcı ve estetik görünüşe sahip yapılar inşa edebilmek ve tasarım alanında da tüm alanlarda olduğu gibi fark yaratmak, şirketin vizyonundadır.

Yapılan yapılar sayesinde birçok alanı güzelleştirmek ve çevre duyarlılığına hassas, bilinçli bir takım ile çalışmak ve fonksiyonel iç tasarım ile hizmetleri geliştirmek gibi görevle edinmiştir.

Bula İnşaat olarak en önemli vizyonumuz, hayat kalitesini arttırabilecek kaliteli yapılara imza atmak ve insanların güvenliğini maksimum seviyeye getirebilecek yapılar tasarlamaktır

Misyonumuz

Bula İnşaat, kuruluşundan itibaren doğaya saygılı ve güvenilir şekilde projelerine devam etmektedir ve yasal gereksinimleri yerine getiren bir şirkettir.

Yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak ve bu projeleri hızlı bir şekilde tamamlamayı arzulamaktadır. Müşterilerinin yanı sıra çalışanlarını da düşünen ve kariyer gelişimine yardımcı olan bir kuruluştur

 

Sertifika ve Belgelerimiz

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgesi